Adresa de email
Simona M.

Simona M. cauta o menajera

București
  • SalveazaSalvat

Familie cu 4 membri, cautam o doamna care sa ne ajute cu treburile gospodaresti si la cresterea copiilor.

Program intern de luni ora 9 - vineri ora 17 (weekendurile sunt toate libere).

Oferim 3000 lei pe luna, concediu platit, cazare si masa.

Cautam o peroana de maxim 50 ani, responsabila, nefumatoare si care sa aiba obligatoriu experienta in domeniu si referinte de la fostii angajatori.

Menajera/ Bona interna va avea urmatoarele responsabilitati:
- va face menaj in intreaga casa (curatenie, spalat rufe, calcat)
- va gati
- va supraveghea ocazional copii (fetitele au 2 si 4 ani si merg la gradinita program lung).

Va rugam nu sunati daca nu va încadrati in cele mentionate .
Va multumim!

Telefon: vizibil doar pentru membri

FacebookInstagram

Loc de munca

Timp: agreat de comun acord

Varsta: 12-99 ani

Menaj

Servicii

  1. Curatenie apartament

  2. Curatenie casa

  3. Spalat geamuri

  4. Spalat masina

  5. Calcat

  6. Spalat vase

Produse de curatare: am

Educatie

Limbi straine: Romana