PasswordForgot?
Simona M.

Simona M. is looking for a housekeeper

București
  • SaveSaved

Familie cu 4 membri, cautam o doamna care sa ne ajute cu treburile gospodaresti si la cresterea copiilor.

Program intern de luni ora 9 - vineri ora 17 (weekendurile sunt toate libere).

Oferim 3000 lei pe luna, concediu platit, cazare si masa.

Cautam o peroana de maxim 50 ani, responsabila, nefumatoare si care sa aiba obligatoriu experienta in domeniu si referinte de la fostii angajatori.

Menajera/ Bona interna va avea urmatoarele responsabilitati:
- va face menaj in intreaga casa (curatenie, spalat rufe, calcat)
- va gati
- va supraveghea ocazional copii (fetitele au 2 si 4 ani si merg la gradinita program lung).

Va rugam nu sunati daca nu va încadrati in cele mentionate .
Va multumim!

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Age: 12-99 y

Housekeeping

Services

  1. Apartment cleaning

  2. House cleaning

  3. Window cleaning

  4. Car cleaning

  5. Ironing

  6. Dishwashing

Cleaning equipment: I have my own

Education

Languages: Romanian