PasswordForgot?
Milena P.

Milena P. is looking for a housekeeper

Sectorul 2, Bucureștifrom 1000 RON for a d
  • SaveSaved

Program de lucru: 4 ore / zi.

Salariul: 1000 lei NET

Se deconteaza transportul!

Candidatul ideal:

 persoana sănătoasă, loială, organizată și responsabilă;

 abilități de comunicare, spirit de observație și capacitate de orientare în spațiu;

 cazier judiciar curat.

Descrierea jobului

- Realizează activități pentru curățenia și igienizarea spațiilor din sediul administrativ ( birouri, săli de ședințe, bucatarie)
- Aceste activitați constau în măturat, ștergerea prafului, îndepărtarea pânzele de păianjen, spălat, curațat geamuri și uși, dezinfectări;
- Colectarea gunoiului din coșurile de gunoi și depozitarea sacilor în locurile stabilite;
- Ia în primire toate materialele necesare asigurării curățeniei, cu obligația de a le păstra și utiliza în cele mai bune condiții;
- Răspunde la alte solicitări venite din partea Conducerii pentru îndeplinirea altor sarcini conform fișei postului.

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 1000 RON for a d

Age: 16-99 y

Housekeeping

Services

  1. Apartment cleaning

  2. House cleaning

  3. Window cleaning

  4. Car cleaning

  5. Ironing

  6. Dishwashing

Cleaning equipment: I don't have my own

Education

Languages: Romanian