PasswordForgot?
VIVIANA V.

VIVIANA V. is looking for a nanny

Sectorul 1, Bucureștifrom 4000 RON for a m
  • SaveSaved

Cautam bona pentru un bebelus

Programul de lucru va fi de 8 h/zi, de luni pana vineri, intre 09:00-17:30 (cu pauza de masa inclusa).
Zona: Baneasa, Sector 1, Bucuresti
Salariu NET 4000 lei cu Contract Individual de Munca si alte beneficii in functie de experienta.

Cerinte:
•Profesie cadru didactic (educatoare/invatatoare) sau cadru medical (asistenta medicala);
•Persoana nefumatoare si vaccinate;
•Experienta ca bona cu minim 5 ani vechime sau 2 copii ingrijiti constituie un avantaj.

Responsabilitati ale postului:
•Ingrijirea si supravegherea copilului, fiind responsabila de siguranta acestuia;
•Intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca interior si exterior;
•Antrenarea copilului in activitati creative si educative in raport cu varsta;
•Insotirea copilulului in zone de agrement si parc, fiind responsabila de siguranta acestuia;
•Administrare medicatie (la nevoie) sub atenta supraveghere a parintilor;
•Curatat si sterilizat, dupa caz, echipamentele necesare alimentatiei, intretine curate si igienizate obiectele cu care intra in contact copilul;
•Educarea copilului privind comportamentele de igienă și siguranță personală;
•Ingrijirea hainelor micutului (spalat si calcat in timpul in care nu supravegheaza copilul);
•Se ingrijeste de igiena personala a copilului;
•Urmareste principiile de igiena alimentara, verifica termenul de garantie a alimentelor.

Se solicita:
•Aviz psihologic
•Cazier judiciar
•Recomandari

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 4000 RON for a m

Age: 16-99 y

Baby sitting
  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do the cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Education

Languages: Romanian