PasswordForgot?
Laura S.

Laura S. is looking for a nanny

Chitilafrom 3000 RON for a m
  • SaveSaved

Cautăm bonă care să ne ajute cu un copil de 2 ani și jumatate, cu program de 10 ore pe zi 5 zile pe săptămână, sau 10 ore pe zi 3 zile și 5 ore 2 zile.

Context:
Despre copil - Copilul este înscris la grădiniță cu program prelungit. Este o fetiță veselă și vorbăreață căreia îi place să asculte povești, să coloreze și să se joace afară.
Locație - în zona Chitila/Mogoșoaia, lângă stație STB, linii care vin dinspre Șos Chitilei/Bucureștii Noi.

Program - sunt 2 variante de program, salariul fiind în funcție de programul agreat.
Varianta 1 - program fulltime, 10 ore/zi de luni până vineri. Ore- 9-19:00, salariu 3500 lei/luna
Varianta 2 - program combinat, 3 zile a câte 10 ore, 2 zile a câte 5 ore. Programul săptămânal fiind discutat în avans.
Ore: 9-19:00 și 9-14:00. Salariu 2800 lei/luna

Atribuții:
- În zilele în care copilul este bolnav/nu merge la grădiniță: îngrijire copil, joacă, hrănit, culcat, ieșit afară.
- în zilele în care copilul este la grădi - menaj ușor, gătit.

Criterii de selecție:
- persoană răbdătoare, calmă, deschisă către a-și adapta stilul de educare cu stilul familiei
- Experiență anterioară verificabilă, inclusiv referințe

Opțional:
- carnet de conducere
- curs prim ajutor/bonă

Ce se oferă:
- Salariu motivant în funcție de programul ales, dar și de pregătire/experiență
- Zile libere/an - 20
- Se dorește ca persoana să aibă disponibilitatea de a ajuta și în afara programului - ore suplimentare plătite

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 3000 RON for a m

Age: 16-99 y

Experience: from 2 y

Baby sitting
  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do the cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Education

Languages: Romanian