Email
PasswordForgot?
Victor V.

Victor V. is looking for a nanny

BucureČ™tifrom 3200 RON for a m
  • SaveSaved

Cautam Bona pentru copilul nostru de 1 an si 8 luni

Buna ziua! Cautam o bona full-time (L-V in intervalul 9-17/10-18) si ocazional in weekend(~2 ori pe luna) sau seara(~2 ori pe luna) sau intern care sa ne ajute cu baietelul nostru de 1 an 7 luni. De asemenea mamica este gravida si urmeaza sa nasca in octombrie al 2lea copil.
Dorinta este ca o parte din zi sa stea cu baietelul, iar cealalta parte sa ne ajute treburile unei case: gatit, menaj usor sau calcat in functie de nevoile saptamanii respective, timp in care baietelul sta cu mama sau tatal.
Dorim o persoana cu experienta, blanda, educata, nefumatoare, energica, receptiva la cerintele parintilor. Experienta cu nou nascuti este utila.
Responsabilitatile doamnei legate de ingrijirea si supravegherea celui mic sunt:
~ schimbat scutec
~ pregatire pentru iesit afara
~ insotirea in parc la joaca si supravegherea atenta
~ incalzirea si oferirea pranzului
~ activitati in casa, joaca
Alte responsabilitati cand copilul doarme sau sta cu mama:
~ calcat
~ menaj usor
~ gatit (baietelul mananca aceeasi mancare ca a parintilor, cantitatea de sare fiind f mica, iar alimentele si modul de preparare sanatoase)
~ cumparaturi
De preferat sa locuiasca aproape in caz de situatii neprevazute( Bucuresti zona Timpuri Noi - Nerva Traian aproape de Bulevardul Unirii, sector 3, Bucuresti).
Ne intereseaza recomandarile pe care le aveti, cazierul si fisa medicala de la medicul de familie.
Va rog, lasati mesaj in privat.
Salariul este negociabil in functie de experienta si flexibilitate.

Hello! We are looking for a full-time nanny (LV between 9-17 / 10-18) and occasionally on weekends (~ 2 times a month) or in the evening (~ 2 times a month) or internally to help us with our 1 year old boy 7 months.
The desire is for one part of the day to stay with the boy, and the other part to help us with the chores of a house: cooking, light housework or ironing according to the needs of that week, while the boy stays with his mother or father.
We want a person who is experienced, gentle, polite, non-smoking, energetic, receptive to the demands of parents. The experience with newborns is useful.
The lady's responsibilities related to the care and supervision of the little one are:
~ changed diaper
~ preparation for going out
~ accompanying to the playground with careful supervision
~ heating and offering lunch
~ activities at home, play
Other responsibilities when the child is sleeping or staying with the mother:
~ ironed
~ cleaning
~ cooking (the boy eats the same food as his parents, the amount of salt being small, and the food and preparation healthy)
~ shopping
Preferably live almost in case of unforeseen situations (Bucharest area Timpuri Noi - Nerva Traian near Bulevardul Unirii, sector 3, Bucharest).
We are interested in the recommendations you have, the criminal record and the medical record.
Please leave a private message.
The salary is negotiable depending on experience and flexibility.

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 3200 RON for a m

Age: 16-99 y

Baby sitting

  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do the cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Education

Languages: Romanian