Adresa de email
Bona Brasov C.

Bona Brasov C. cauta o bona

Brașov
  • SalveazaSalvat

Se cauta Bona pentru California!

Se cauta o persoana serioasa, atenta la detalii, rabdatoare, nefumatoare, careia ii plac foarte mult copii. Este necesar sa se poata solicita referinte de la ultimul loc de munca.
Program de lucru: Intern.
Oferim conditii excelente de plata : transport /cazare/hrana/ asigurare medicala/Plecare imediata!

Profil ideal:
Persoana educata, cu experienta in ingrijirea copiiilor, responsabila si de incredere; dedicatie, dragoste fata de copii.
Persoana atenta, echilibrata, ordonata si care indrageste copiii pentru postul de bona interna/guvernanta in cadrul unei familii din California.

Responsabilitati/cerinte:
- Prepararea mancarii pentru copii;
- Igiena si menaj usor.
- Activitati educationale si distractive.
- Permisul de conducere prezinta avantaj.
- Visa pentru SUA, respectiv programare pentru viza.

Persoana ideala, va fi foarte atent selectata in urma unui interviu online, va face parte din familia noastra si nu va avea alte cheltuieli de suportat.
Colaborarea se va desfășura pe o perioada de 6 luni (cu revenire)

Cerem si oferim seriozitate.

Va multumesc anticipat!

Telefon: vizibil doar pentru membri

FacebookInstagram

Loc de munca

Timp: agreat de comun acord

Varsta: 21-41 ani

Experienta: de la 2 ani

Bona
  • Poate lucra de acasa

  • Poate lucra cu persoane cu dizabilitati

  • Poate lucra cu animale

  • Poate iesi afara cu copiii

  • Poate face cumparaturi

  • Poate gati

  • Poate face curatenie

  • Permis de conducere

  • Autoturism personal

  • Nefumator

Educatie

Limbi straine: Engleza