Adresa de email
Veronica G.

Veronica G. cauta o bona

Craiova
  • SalveazaSalvat

Angajam 2 bone in comuna Carcea, zona casele de la Ford (in spatele Fordului).
Avem 2 fetite de 1 an si 1 luna si cautam 2 persoane serioase, responsabile, energice, rabdatoare, atente la detalii, nefumatoare, carora le plac foarte mult copii.
Este necesar sa putem solicita referinte de la ultimul loc de munca, analize medicale (acestea din urma fiind suportate de noi).
Programul de lucru (va fi in 2 schimburi):
•luni-vineri: 7:00-15:00 si 12:00-20:00
•sambata :7:00-15:00 (o sambata da,una nu)
Liberele legale sunt luate in considerare iar concediile sunt stabilite de comun acord.
De asemenea,orele suplimentare sunt platite, oferim bonusuri in functie de experienta si dedicatia doamnelor,decontam transportul.
Profilul ideal:
Persoana educata de maxim 60 ani,nefumatoare, energica, cu experienta in ingrijirea copiilor de minim 2 ani, responsabila si de incredere, dedicata, dragoste fata de copii.
Salariul este de 1500 lei/luna.
Responsabilitati/cerinte:
-prepararea mancarii pt fete
-igiena si menaj usor(pt fete)
-activitati educationale si distractive

Telefon: vizibil doar pentru membri

FacebookInstagram

Loc de munca

Timp: agreat de comun acord

Varsta: 45-60 ani

Experienta: de la 2 ani

Bona
  • Poate lucra de acasa

  • Poate lucra cu persoane cu dizabilitati

  • Poate lucra cu animale

  • Poate iesi afara cu copiii

  • Poate face cumparaturi

  • Poate gati

  • Poate face curatenie

  • Permis de conducere

  • Autoturism personal

  • Nefumator

Copii

  1. Fata 0-1 ani

Educatie

Limbi straine: Romana